Referanslar

NAZAR OTOMOTİV İNŞAAT ve GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Referanslar

Firmamız, yıllar boyunca gerçekleştirdiği çeşitli projelerde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır. Aşağıda, bazı referanslarımızı bulabilirsiniz.

İnşaat Projeleri


Ümraniye Çakmak 24 Daire

Bu projede, Ümraniye ilçesinde yer alan Çakmak bölgesinde 24 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Şerifhali Mahallesi 32 Daire Site

Bu projede, Şerifhali mahallesinde yer alan 32 daireli bir site inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Çakmak 20 Daire

Bu projede, Ümraniye ilçesinde yer alan Çakmak bölgesinde 20 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Namik Kemal 24 Daire

Bu projede, Ümraniye ilçesinde yer alan Namik Kemal bölgesinde 24 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Atatürk Mahallesi 20 Daire

Bu projede, Ümraniye ilçesinde yer alan Atatürk mahallesinde 20 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Ümraniye Yunus Emre Caddesi

Bu projede, Ümraniye ilçesinde yer alan Yunus Emre caddesinde iki tane karşılıklı Efe Apartmanı 15 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Nazar Apt 12 Daire

Bu projede, 12 daireli bir Nazar Apartmanı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Nazar Apt 18 Daire

Bu projede, 18 daireli bir Nazar Apartmanı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Bağlarbaşı Sınav Dersanesi İş 7 Kat Merkezi

Bu projede, Bağlarbaşı ilçesinde yer alan Sınav Dersanesi iş merkezi olarak 7 katlı bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Nazar İş Hani 5 Kat

Bu projede, 5 katlı bir Nazar iş hani inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Zeynep Kamil Yeni Proje 24 Daire

Bu projede, Zeynep Kamil bölgesinde yer alan yeni projede 24 daireli bir yapı inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Cavuşbaşı Yazlık 1 Adet

Bu projede, Cavuşbaşı bölgesinde yer alan yazlık bir ev inşa edilmiştir. Proje, mükemmel konumu, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Goztepe ve Kartal İşyeri ve Apartman Daireleri

Goztepe ve Kartal bölgelerinde, modern tasarımı ve yüksek kalitesi ile öne çıkan işyeri ve apartman daireleri inşa edilmiştir. Bu projeler, mükemmel konumları, geniş alanları ve konforlu yaşam alanları ile öne çıkmaktadır.

Çengelköy İki Villa

Bu projede, İstanbul'da Çengelköy bölgesinde yer alan iki villa inşa edilmiştir. Proje, mükemmel manzara, lüks tasarım ve yüksek kalite ile öne çıkmaktadır. Villalar, geniş bahçeler ve özel havuzlar ile donatılmıştır ve mükemmel bir yaşam alanı sunmaktadır.

Balıkesir Villa

Bu projede, Balıkesir bölgesinde yer alan bir villa inşa edilmiştir. Proje, mükemmel manzara, lüks tasarım ve yüksek kalite ile öne çıkmaktadır. Villa, geniş bahçeler ve özel havuzlar ile donatılmıştır ve mükemmel bir yaşam alanı sunmaktadır.