Hakkımızda

NAZAR OTOMOTİV İNŞAAT ve GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

HAKKIMIZDA

Firmamız, 1986 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. O yıllarda bir aile şirketi olarak hizmete başlayan şirketimiz 2004 yılından itibaren inşaat ve turizm anlanlarında da çalışmaya başlamıştır. En önemli misyonumuz, Avrupa standartları ve kaliteleriyle, çağın yenilikleriyle yüksek düzeyde ve kaliteli hizmet vermektir. Temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığı ve memnuniyetidir. Projelerimizde her zaman aynı titizlik ve ciddiyette çalışmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile hep daha ileri gitmeyi hedefleyen firmamız, sıfır hata politakısıyla yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız, gayrimenkul geliştirme yatırım, konut ve ticari alan inşaatları, kat karşılığı projeler, kentsel dönüşüm gibi hizmetler sunmaktadır. Buna ek olarak 17 yıldan beri sahibinden.com kurumsal üyesi olup, profesyonelce araç satışı işlemleri yapmaktadır. Aynı zamanda, yat kiralama, tekne ve gullet kiralama gibi turizm sektöründe işlemler yapmaktadır.

Firmamız, inşaat, otomotiv ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirket olarak, genel olarak güvenilirlik, profesyonellik ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırmak ve çevre bilinci geliştirmek için geçmişten günümüze elimizden geleni yapmaya devam etmekteyiz.